Alberto
Mena
( Silman )
James
Pawlikowski
Charlotte
Sauer
( CannonDesign )
Aphrodite
Angelakos
( a1a Design Group Corporation )
Matthew
Nelson
( Michael Baker International )
David
Horos
( Skidmore, Owings & Merrill LLP )
Ashutosh
Ranade
( Michael Baker International )
Johann
Aakre
( Michael Baker International )
Stephanie
Crain
( SEAOI )
David
Nickell
( TGRWA, LLC )
R. Bradlee
Fletcher
( Atlas Tube/JMC Steel Group )
Soliman
Khudeira
( CDOT - Engineering )
Terry
McDonnel
Zachary
Treece
( Thornton Tomasetti )
William
Bast
( Thornton Tomasetti, Inc. )
David
Park
Ronald Bert
Johnson
( Johnson Engineering Systems )
Ronald
Neumann
( Retired )
Rae sung
Lee
( Wight and Company )
John
Foster
( The Structural Group, Ltd )
Aditya
Kulkarni
( Thornton Tomasetti )
Karl
Bettinger
( Thornton Tomasetti )
Kremena
Dokliev
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
Carlos
de Oliveira
( Cast Connex Corporation )
Lee
Fritz
( Thornton Tomasetti, Inc. )
Kristine
Svehla-Brown
( Magnusson Klemencic Associates )
Indira
Oraziman
Kathryn
Eckhoff
( Thornton Tomasetti )
Don
Jabczynski
( S.E. Enhancements, LLC )
Salvatore
Di Bernardo
( Ciorba Group, Inc. )
Brett
Sauter
( Ciorba Group )
Mary Lou
Kutska
( Ciorba Group )
Rami
Asfahani
( Ciorba Group )
Patrick
Ragan
( WSP )
Demetria
Boatwright
( Raths Raths & Johnson )
Sayed
Stoman
( Caldwell Tanks, Inc. )
Mary Jane
Davis
( SEAOI )
John
Miller
( Nayyar & Nayyar, International, Inc. )
Tim
Winter
( WSP USA )
Elaine
Shapiro
( Thornton Tomasetti )
Matthew
Pregmon
( AECOM )
Martin
Furrer
( Parsons )
Jan
Blok
( The Structural Group, Ltd. )
Nishan
Pethiyagoda
( Hilti, Inc. )
Rashid
Ahmed
( Walker Parking Consultants )
Diego
Romero
( Walker Consultants )
Ivy
Li
( EXP )
Joseph
Hosanna
( Gannett Fleming )
Jeff
Ruhde
( Burns & McDonnell )
Daniel
Lally
( M2 Engineering )
Nicole
Press
( DeSimone Consulting Engineers )
Christopher
Rockey
( Rockey Structures, LLC )
Matthew
Cummins
( DeSimone Consulting Engineers )
Abhiram
Tammana
( Thornton Tomasetti )
Jennifer
Traut-Todaro
( AISC - American Institute of Steel Construction )
Robert
Pennington
( Cannon Design )
Rebecca
McGowan
( CannonDesign )
Bassem
Almuti
( Cannon Design )
Nezar
Abraham
( Thornton Tomasetti )
Jennifer Anna
Pazdon
( Cast Connex )
Stephanie
Chiricuta
( Thornton Tomasetti )
Jerome
Tobolski
( Thornton Tomasetti )
Joe
Porada
( Thornton Tomasetti )
Chris
Arjona
( WSP, USA )
Fernando
Saz
( The Structural Group )
Eric
Wheeler
( Thornton Tomasetti )
Jonathan
Sladek
( WSP USA )
Luis
Ramirez
( DeSimone Consulting Engineers )
Salvatore
DiBernardo
( Ciorba Group )
Benton
Johnson
( Skidmore, Owings & Merrill LLP )
Jennifer
Pazdon
( Cast Connex )
Christopher
Rockey
( Rockey Structures, LLC )
Ronald
Klemencic
( Magnusson Klemencic Associates )
Matthew
Hopper
( Cary Kopczynski & Company )
Kenton
Zinn
( Michael Baker International, Inc. )
David
Bibbs
( CannonDesign )
John
Lewis
( John O. Lewis and Company )
Robert B.
Johnson
Chris
Arjona
( WSP USA )
Kevin
Kuntz
( Magnusson Klemencic Associates )
Derek
Boeldt
( Chicago Transit Authority )
Derek
Boeldt
( Chicago Transit Authority )
Clark
Baurer
( Clark T. Baurer Structural Engineer )
Christine
Freisinger
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
David
Bibbs
( CannonDesign )
Cathleen
Jacinto
( FORSE Consulting, LLC )
William
Bast
( Thornton Tomasetti, Inc. )
Corey
Van Luchene
( DLZ Indiana, LLC )
Dennis
Penepacker
( none )
Timothy
Laken
( CBRE )
Fabian
Carbajal
( Bohannan Huston, INC )
Ronald
Neumann
( Retired )
Jorge
Medina
( Leidos )
Seth
Hoffman
( Brierley Associates )
ryan
mumm
( Champaign County Highway Department )
Robert
Sinn
( Thornton Tomasetti, Inc. )
Kristen
Erickson
( Pepper Construction )
Craig
Cleland
( Jacobs )
Rachel
Jackson
( Thornton Tomasetti )
Stephen
Schmitt
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
Brian
Moen
( ZS LLC )
Nuria
Abad Sanz
( Thornton Tomasetti )
Gurmandeep Kaur
Saggu
( Illinois Institute of Technology )
Michelle
Ryland
( Klein and Hoffman, Inc. )
John
Miller
( Nayyar & Nayyar, International, Inc. )
Marcus
Woods
( Woods Residential Engineering and Inspection )
Karina
Cisneros
( Ciorba Group, Inc )
Justin
Mickens
( Parsons Corporation )
Ephraim
Dissen
( Brindley Engineering Corp )
Jennifer
Deem
( Forefront Structural Engineers, Inc. )
Roman
Vovchak
( TranSystems )
Deborah
Zroka
( Milhouse Engineering & Construction )
David
Eckmann
( Magnusson Klemencic Associates )
Eduardo
Prieto
( Exp Federal )
Lawrence
Kirchner
( TranSystems )
Lisa
Buntin
( HBM Engineering )
Zachary
Haney
Lamyae
Reklaoui
( Goodfriend Magruder Structure LLC )
Prateek
Sangal
( Leidos Engineering LLC )
Mary Lou
Kutska
( Ciorba Group )
Pinit
Wichaimethawee
( MWRDGC )
Michelle
Ryland
( Klein and Hoffman, Inc. )
Steven
Jastrzebski
( Sargent & Lundy )
Matthew
Arnold
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
Clark
Baurer
( Clark T. Baurer Structural Engineer )
Jennifer
Diggs
( Magnusson Klemencic Associates )
William
Kolbuk
( Sargent & Lundy LLC )
Enji
Papazisi
( HNTB Corporation )
Yasmin
Chaudhry
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
Ronald
Johnson
( Johnson Engineering Systems )
Stephanie
Hautzinger
( CannonDesign )